Jaké jsou dnes psací stoly do dětského pokoje 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Levné psací stoly, které nezaberou prostor

Dítě, které se učí psát, by mělo mít pevné a stabilní místo. Proto je potřeba pořídit do domácnosti psací stůl. V případě, že je finanční rozpočet dost omezen, dá se pořídit pro dítě i levný psací stůl. Jednoduchá kovová konstrukce s pevnou deskou vytváří potřebnou stabilitu, přitom nezabere mnoho prostoru. Rozměry pracovní desky 50 x 77 cm jsou dostačující pro psaní úkolů i práce na notebooku. Pořizovací cena takových psacích stolů do dětského pokoje je 1000 – 1600 Kč.Klasický psací stůl

Žádanými psacími stoly jsou jednoduchého provedení, s úložnými prostory po straně. Podle umístění v dětském pokoji se pak vybírá úložný prostor na jedné nebo druhé straně. Výběr je také možno provést podle toho, co je pro dítě příjemnější. Klasické psací stoly do dětského pokoje jsou vyráběny obvykle s výškou asi 77 cm, s šířkou asi 120 cm a hloubkou 60 cm. Ideální prostor pro umístění notebooku, ale i psacích potřeb a učebnic i sešitů. Pořizovací cena takového stolu je asi 3000 Kč, podle způsobu provedení, výrobce i materiálu.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: dětský pokoj, nábytek

 

Související články

Nejoblíbenější samol…

Maska duch autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Květinový pokojík V dětském pokoji vždy vynikne něco…

Jak vybírat nábytek …

Správně vysoký stůl Stůl ve správné výšce je rovněž velice důležitý,…

Jaké barvy se hodí d…

Licovky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Otázka, jakou barvou vymalovat dětský pokoj je velmi důležitá.…

8 tipů jak vypadá mo…

Panelak vchod autor Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Moderní obývací stěna Moderní obývací stěna je praktická…