Jaké jsou dnes psací stoly do dětského pokoje 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Psací stůl dětský s polohovací deskou

Tvořivé dítě potěší psací stůl s polohovací deskou, která tam umožní příjemnější polohu při malování, ale i běžnému psaní. Rozdíly v pořizovací ceně není tolik rozdílný od klasické, rovné pracovní desky. Záleží samozřejmě na typu a celkovém provedení, nicméně markantní rozdíl cenový to není. Pro tvořivé dítě jistě velice účelný psací stůl do dětského pokoje.


Psací stůl na PC

Klasické počítače pomalu mizí z českých domácností. Nahrazují je notebooky. Stále však jsou ale k mání i běžné počítače a uložit takový přístroj správně, je důležité. Psací stůl na PC má uzpůsobené police k tomu, aby se pohodlně dal umístit počítač i s vybavením. Zasouvací police na klávesnici je praktická a důmyslně provedená. Klávesnice tak nezavazí na pracovní desce. Podobné je to s monitorem, který je má na psacím stole do dětského pokoje pro PC, speciální polici vyvýšenou a také nezasahuje do pracovní plochy stolu.


Rohový psací stůl do dětského pokoje

Psací stůl v dětském pokoji by měl být výhradně umístěn u okna, pro průnik denního světla. Výjimkou jsou snad jen místa, která to nedovolují, jako omezené prostory. Rohové psací stoly do dětského pokoje nabízí prostornou pracovní plochu a také řešení i pro umístění počítače. Navíc je stůl umístěn v rohu a dává prostoru pokoje více možností pro řešení.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: dětský pokoj

 

Související články

Jak vybírat nábytek …

Správně vysoký stůl Stůl ve správné výšce je rovněž velice důležitý,…

Jaké barvy se hodí d…

Licovky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Otázka, jakou barvou vymalovat dětský pokoj je velmi důležitá.…

Tipy a návod pro lep…

Hodiny keramicke autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Lepení tapet si každý může udělat sám vlastnoručně a o to…

Tipy a návod pro lep…

Další várka tipů a rád pro lepení tapet svépomocí. 5. Kvalitní…