Jaké jsou dnes psací stoly do dětského pokoje 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Psací stůl dětský s polohovací deskou

Tvořivé dítě potěší psací stůl s polohovací deskou, která tam umožní příjemnější polohu při malování, ale i běžnému psaní. Rozdíly v pořizovací ceně není tolik rozdílný od klasické, rovné pracovní desky. Záleží samozřejmě na typu a celkovém provedení, nicméně markantní rozdíl cenový to není. Pro tvořivé dítě jistě velice účelný psací stůl do dětského pokoje.


Psací stůl na PC

Klasické počítače pomalu mizí z českých domácností. Nahrazují je notebooky. Stále však jsou ale k mání i běžné počítače a uložit takový přístroj správně, je důležité. Psací stůl na PC má uzpůsobené police k tomu, aby se pohodlně dal umístit počítač i s vybavením. Zasouvací police na klávesnici je praktická a důmyslně provedená. Klávesnice tak nezavazí na pracovní desce. Podobné je to s monitorem, který je má na psacím stole do dětského pokoje pro PC, speciální polici vyvýšenou a také nezasahuje do pracovní plochy stolu.


Rohový psací stůl do dětského pokoje

Psací stůl v dětském pokoji by měl být výhradně umístěn u okna, pro průnik denního světla. Výjimkou jsou snad jen místa, která to nedovolují, jako omezené prostory. Rohové psací stoly do dětského pokoje nabízí prostornou pracovní plochu a také řešení i pro umístění počítače. Navíc je stůl umístěn v rohu a dává prostoru pokoje více možností pro řešení.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: dětský pokoj

 

Související články

Jaké jsou dnes psací…

Levné psací stoly, které nezaberou prostor Dítě, které se učí…

Nejoblíbenější samol…

Maska duch autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Květinový pokojík V dětském pokoji vždy vynikne něco…

Jaké barvy se hodí d…

Licovky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Otázka, jakou barvou vymalovat dětský pokoj je velmi důležitá.…

Tipy a návod pro lep…

Další várka tipů a rád pro lepení tapet svépomocí. 5. Kvalitní…