další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes dřezy 2/2

Tvary kuchyňských dřezů Klasické kuchyňské dřezy zahrnují jak umyvadlo, čtyřúhelníkového půdorysu, s odkládací deskou vedle. Pro menší kuchyně, nebo atypické prostory však také existují přijatelné varianty,… »

Jaké jsou dnes dřezy 1/2

Nerezové dřezy jsou klasikou Kuchyňský dřez nemusí být jen fádní, nerezové. Na současném trhu je množství variant, které se dají aplikovat v kuchyních. Nicméně pravdou je to, že nerezový dřez je tím,… »

Jaké jsou dnes kuchyňské linky 2/2

Správné osvětlení V dnešní době se také klade důraz na správné osvětlení. V kuchyni tak nestačí jedno stropní světlo, a případně pár zářivek po stranách. Důležité je, mít osvětlenou celou pracovní plochu.… »

Jaké jsou dnes kuchyňské linky 1/2

Účelné především Moderní kuchyňské linky jsou především plně účelné. Mohou být v různém provedení a stylu, ale nejdůležitější je, že každé místo v kuchyni bude užitečně využito. Naštěstí jsou pryč doby,… »

Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 2/2

Chytrý hrnec Tefal Clipso+ Precision Chytré mechanizmy se nevyhnuly ani světu vaření. Tlakový hrnec značky Tefal je unikátní nejen při manipulaci, lze jej pohodlně otevřít jednou rukou, ale i díky vlastnostem.… »

Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 1/2

Tlakový hrnec President od Tescomy Tlakový hrnec hojně používaly již naše babičky, protože jim to v mnohém usnadní práci. Není zapotřebí suroviny předem připravovat, tlakový hrnec obstará důležitou práci… »

Jaké jsou dnes rychlovarné konvice 2/2

Porcelánová konvice Sencor SWK 7001 Retro styl momentálně vládne a zvyšuje tak poptávku po výrobcích, které do toho staro-nového vzhledu zapadají. Porcelánová rychlovarná konvice značky Sencor s označením… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…

Jaké jsou dnes květi…

Orchidej kvet detail autor Pavel Hanzal (c).JPG

Venkovní květináče betonové Pro zahradu, nebo zahrádku u restaurace…

Jaké jsou dnes truhl…

Slamenky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové Klasickými truhlíky, kterými snad disponuje každá zahrada,…