Díky moderním samolepkám bude vaše kuchyně krásná

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Mnoho lidí touží po tom, aby jejich kuchyně a jídelna byly moderního střihu. Jenže jim chybějí buď peníze nebo nápady. Případně obojí. Přitom v dnešní době existuje jednoduché, cenově příznivé a elegantní řešení. Tím jsou samolepky.


Jaké samolepky dneska frčí

Samolepky do kuchyně existují v mnoha různých variantách. Tak jako jinde, i u tohoto zboží jsou některé více oblíbené, než ostatní. V rámci kuchyně a jídelny se jedná o následující témata.

Srdce

Samolepka káva ve tvaru srdce splňuje hned několik častých požadavků. Kávová zrna evokují atmosféru rodinné pohody, relaxace a dobré kávy i vůně. Na samolepce jsou poskládány do tvaru velkého srdce. To podtrhuje vyjádření lásky v rámci celé rodiny.

Káva v šálku

Samolepka šálek kávy je dalším velmi oblíbeným motivem. Zde se znovu splňuje podmínka pohodového domova. Bez stresu nebo konfliktů. Na rozdíl od tvaru srdce preferují šálek kávy často lidé, kteří si tolik nepotrpí na romantiku.

Květiny

Dalším druhem samolepky, jenž nikdy nezevšední, je vzor květiny. Ty se vyskytují v různých tvarech, velikostech a zbarveních. Květiny přinášejí do kuchyně a jídelního koutu přírodu. V závislosti na barvě můžete vyladit i celkovou energii místnosti, protože každá barva navozuje určitý druh nálady.

Ornamenty

Různé ornamenty a jejich tvary můžou být velmi originálním řešením, jak vyzdobit stěny kuchyně a jídelny. Také v tomto případě existuje široká nabídka, tvary počínaje a zbarvením konče. Vybere si opravdu úplně každý.

Samolepky na zeď mají tu výhodu, že pokud by vám náhodou zevšedněly, snadno je odstraníte. Jen je potřeba postupovat trpělivě a opatrně. Jedině tak nebudete riskovat, že se samolepkou strhnete i malbu nebo kus štuku. Tím by se vám celá výměna samolepky poněkud zkomplikovala. Ale pokud dodržíte doporučený postup, neměl by vzniknout žádný zásadní problém.

 


Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: dekolepky.cz

Štítky: kuchyně, kuchyňský kout, pr, samolepky na zeď

 

Související články

8 tipů, jak vybrat g…

Trouba elektricka autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 5: Odlišení pravého akrylátového granitu od polyesterového U…

Vybíráme a porovnává…

Panelak zatepleny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Elektrický sporák Elektrické sporáky seženete s vyvýšenými plotýnkami…

Vybíráme a porovnává…

Sporak autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Plynová trouba Plynová trouba se nepovažuje jako ideální řešení…

Výhody indukční varn…

Moderní způsob ohřevu Indukční varné desky můžete s přehledem…