Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Tlakový hrnec President od Tescomy

Tlakový hrnec hojně používaly již naše babičky, protože jim to v mnohém usnadní práci. Není zapotřebí suroviny předem připravovat, tlakový hrnec obstará důležitou práci v krátkém časovém úseku. Bez dlouhého otálení je tak možno připravit i maso, které se běžně dlouho vaří, nebo luštěniny bez namáčení předem. Tlakový hrnec s honosným názvem President, je vhodnou variantou do každé moderní domácnosti. Je sice dražší variantou, než jiné tlakové hrnce, ale zato kvalitní.


Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Je snadný na ovládání a má celkem 4 bezpečnostní pojistky. Tlakový hrnec President je moderní, nadčasový se zárukou na 5 let. Skvělý pro rodinu s dětmi. Pořizovací cena je zhruba 2700 Kč.


Banquet tlakový hrnec

Levnou a dobrou možností při výběru tlakového hrnce je ten značky Banquet, hrnec na 9 litrů. Hrnec nabízí pohodlné a rychlé vaření i díky hlavnímu i pomocnému ventilu. Ti ventilují přetlak a hrnec je tak dostatečně bezpečný. Jeho pořizovací cena je asi 900 Kč, dá se sehnat i ve slevě. Je vhodný na všechny dnes běžné typy ohřevu a dostatečně objemný i pro velké rodiny. Snad jediné, co je tlakovému hrnci nutno vytknout, je nemožnost mytí v myčce. Vyroben je z nerezové oceli a silnou stěnou.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: kuchyňský kout, kuchyně, nádobí

 

Související články

Vybíráme a porovnává…

Panelak zatepleny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Elektrický sporák Elektrické sporáky seženete s vyvýšenými plotýnkami…

Jaké jsou dnes pánve…

Plot dreveny plny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Grilovací pánve Připravit v domácích podmínkách chutný steak…

Jaké jsou dnes kuchy…

Účelné především Moderní kuchyňské linky jsou především plně…

Jaké jsou dnes dřezy…

Tvary kuchyňských dřezů Klasické kuchyňské dřezy zahrnují jak…