Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Tlakový hrnec President od Tescomy

Tlakový hrnec hojně používaly již naše babičky, protože jim to v mnohém usnadní práci. Není zapotřebí suroviny předem připravovat, tlakový hrnec obstará důležitou práci v krátkém časovém úseku. Bez dlouhého otálení je tak možno připravit i maso, které se běžně dlouho vaří, nebo luštěniny bez namáčení předem. Tlakový hrnec s honosným názvem President, je vhodnou variantou do každé moderní domácnosti. Je sice dražší variantou, než jiné tlakové hrnce, ale zato kvalitní.


Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Je snadný na ovládání a má celkem 4 bezpečnostní pojistky. Tlakový hrnec President je moderní, nadčasový se zárukou na 5 let. Skvělý pro rodinu s dětmi. Pořizovací cena je zhruba 2700 Kč.


Banquet tlakový hrnec

Levnou a dobrou možností při výběru tlakového hrnce je ten značky Banquet, hrnec na 9 litrů. Hrnec nabízí pohodlné a rychlé vaření i díky hlavnímu i pomocnému ventilu. Ti ventilují přetlak a hrnec je tak dostatečně bezpečný. Jeho pořizovací cena je asi 900 Kč, dá se sehnat i ve slevě. Je vhodný na všechny dnes běžné typy ohřevu a dostatečně objemný i pro velké rodiny. Snad jediné, co je tlakovému hrnci nutno vytknout, je nemožnost mytí v myčce. Vyroben je z nerezové oceli a silnou stěnou.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: kuchyňský kout, kuchyně, nádobí

 

Související články

Jaké jsou dnes pánve…

Plot dreveny plny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Grilovací pánve Připravit v domácích podmínkách chutný steak…

Jaké jsou dnes rychl…

Zaskleny balkon autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Porcelánová konvice Sencor SWK 7001 Retro styl momentálně vládne…

Jaké jsou dnes pánve…

Sporak autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Nepřilnavý povrch Existuje množství druhů pánví, v závislosti…

Vybíráme a porovnává…

Panelak zatepleny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Elektrický sporák Elektrické sporáky seženete s vyvýšenými plotýnkami…