Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Chytrý hrnec Tefal Clipso+ Precision

Chytré mechanizmy se nevyhnuly ani světu vaření. Tlakový hrnec značky Tefal je unikátní nejen při manipulaci, lze jej pohodlně otevřít jednou rukou, ale i díky vlastnostem. Obsahuje integrovaný časovač, který sám dle teploty určí dobu vaření. Ve své podstatě vaří zcela sám. Jeho pořizovací cena je sice vyšší, než je standard, každopádně pro náročného zákazníka ideálním řešení. Hrnec má dva programy vaření, na zeleninu nebo na maso. Obsahuje však i parní košík, díky kterému bude s pokrmu zachováno aroma, barva a především živiny. Do moderních kuchyní skvělá varianta se zárukou až deset let.Tlakový hrnec, který šetří energii – Fagor Classic

Menší tlakový hrnec o objemu 4 litrů je cenově dostupný pro většinu domácností. Navíc jeho velkou výhodou je smysluplná technologie, která zajišťuje inteligentní rozvod tepla. Tím pádem je spotřebováno o něco méně energie při vaření, přičemž výsledný pokrm je bez újmy. Právě díky technologii je tak zachováno velké množství živin. Tlakový hrnec od Fagoru se dá pořídit v cenovém rozpětí 1000 – 1500 Kč. Jeho nevýhodou může být právě menší objem, jinak je ideální řešení pro moderní vaření.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: kuchyně, kuchyňský kout, nádobí

 

Související články

Jaké jsou dnes dřezy…

Tvary kuchyňských dřezů Klasické kuchyňské dřezy zahrnují jak…

Tipy na nejlepší pod…

Sporak autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Kulatý tác s motivem borůvek Kulatý tác s motivem borůvek…

Jaké jsou dnes rychl…

Zaskleny balkon autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Porcelánová konvice Sencor SWK 7001 Retro styl momentálně vládne…

Jaké jsou dnes pánve…

Plot dreveny plny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Grilovací pánve Připravit v domácích podmínkách chutný steak…