Jaké jsou dnes rychlovarné konvice 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Porcelánová konvice Sencor SWK 7001

Retro styl momentálně vládne a zvyšuje tak poptávku po výrobcích, které do toho staro-nového vzhledu zapadají. Porcelánová rychlovarná konvice značky Sencor s označením SWK 7001 je jedinečného designu. Vyhledají ji příznivci tzv. cibuláků, protože je v tomto stylu provedena. Obsah má sice pouze 0,7 l, je tak účelně vhodná pro babičky, do jejich stylové kuchyně. Výhodou konvice je, že při práci je tichá. Uvnitř vybavena nerezem, jinak je vyrobena z čínského porcelánu. Bohužel to ji zajišťuje vyšší teplotu povrchu konvice po dovaření. Pořizovací cena je okolo 700 Kč.De´Longhi KBZ 2001 WScultura

Poněkud krkolomný název pro nadčasovou rychlovarnou konvici. Přináší na trh méně obvyklé provedení, její vzhled je tak odlišný od běžných konvic. Co je ale předností této stylové konvice, je především její materiál. Je vyrobena z kovu a pokrytá tvrzenou pryskyřicí. Díky tomu je konvice napovrch chladná, i přes to, že vaří. Předností je také ochranný třístupňový systém a protiskluzné nožičky. To, co naopak výhodou konvice není, je její pořizovací cena, která není nižší, než dva tisíce a ručně odnímatelná poklice. Nemá tak automatizované vyklápění. Každopádně udělá radost těm, kterým záleží na bezpečnosti a prvotřídním designu.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: kuchyňský kout, kuchyně

 

Související články

Jaké jsou dnes dřezy…

Nerezové dřezy jsou klasikou Kuchyňský dřez nemusí být jen fádní,…

Jaké jsou dnes dřezy…

Tvary kuchyňských dřezů Klasické kuchyňské dřezy zahrnují jak…

8 tipů, jak vybrat g…

Panelak lodzie autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Orientace v granitových dřezech Základem granitových…

Jaké jsou dnes kuchy…

Účelné především Moderní kuchyňské linky jsou především plně…