Jaké samolepky na stěnu dneska frčí?

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Samolepky na stěnu se staly velmi oblíbenými dekoracemi po celém světě. Tento trend v několika posledních letech objevují i čeští milovníci hezkého bydlení. Jaké samolepky tedy nejvíce frčí a které byste si měli pořídit i vy?


Citáty na stěnu

Mezi velmi oblíbené dekorace patří samolepky na zeď citáty. Příznivce mají nejenom mezi mladšími ročníky, kteří jejich prostřednictvím nejčastěji dávají najevo svůj životní postoj. Starší generace je pro změnu obvykle využívají k různému připomenutí toho, co během svého života zažily.

Velkým plusem těchto samolepek je, že si je můžete pořídit v libovolné velikosti. Nejste tedy odkázáni na konkrétní výrobek, ale lze si objednat vlastní rozměry. Samolepky na stěnu s citáty jsou navíc k dispozici nejenom v češtině, ale například v angličtině. Pořídit si tak můžete například citát „Děti jsou kotvy, které drží matčin život!" nebo „Life is good today".

Do jakých místností se samolepky na stěnu dávají

Odpověď je velmi jednoduchá, Samolepku je možné umístit kamkoliv, kde si myslíte, že je to vhodné. Každý člověk má jiný vkus a jinak vybavený a prostorově rozvržený dům nebo byt.
Proto není žádný problém si pořídit samolepky na zeď do kuchyně, na chodbu nebo do ložnice. Oblíbené jsou samolepky v dětském pokoji, kterému můžou dodat vyloženě pohádkový vzhled. V poslední době se hodně prosazují i samolepky kolem vypínačů. Zkrátka a dobře, vybere si úplně každý.

Úplným závěrem vám prozradíme, že obávat se nemusíte ani instalace samolepek na stěnu. Tu byste měli zvládnout sami, bez nutnosti platit nějakou odbornou firmu. Stačí mít jen připravenou zeď, která by neměla mít nečistoty, příliš nerovný povrch a nemělo by hrozit odpadnutí kusu omítky. Samolepky je možné objednat na internetu, takže nemusíte ztrácet drahocenný čas objížděním kamenných obchodů. V eshopech navíc najdete lepší ceny a větší výběr.


Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: bydlení, pr, samolepky na zeď

 

Související články

Díky moderním samole…

Mnoho lidí touží po tom, aby jejich kuchyně a jídelna byly moderního…

Nejoblíbenější samol…

Maska duch autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Květinový pokojík V dětském pokoji vždy vynikne něco…

Jak ušetřit na vytáp…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Náklady na vytápění patří v našich končinách mezi největší…

Návod v 8 krocích na…

Zaskleny balkon autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Nastavení antény Zapněte přístroje a do nastavování antény…