• 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes rošty do postele 2/2

Pevné rošty Postelové rošty jsou pak pevné, ať už jsou s lamelami pevnými, nebo pružnými. Tyto rošty snesou vysokou zátěž, a co se cenové dostupnosti týče, jsou jedny z nejlevnějších. Jsou vhodné prakticky… »

Jaké jsou dnes závěsy 2/2

Japonské závěsy Populární se v posledních letech staly japonské závěsy. Ty jsou tvořeny několika pruhy látky, jež jsou ve spodní a vrchní části u úchytu vyztuženy. Tím udržují formu závěsu. Jednotlivé… »

Jaké jsou dnes závěsy 1/2

Lehké, jednoduché a dekorativní Závěsy v dnešní době již nejsou nutně používány pro zatemnění, jako stínící technika, ale často už jako dekorace, z estetického důvodu. Proto dnes není kladen důraz na… »

Jaké jsou dnes rošty do postele 1/2

Druhy postelových roštů Na posteli by se šetřit nemělo. V průměru stráví běžný jedince v lůžku asi třetinu života. A navíc i to, jak se kdo vyspí, může ovlivnit celý následující den. Špatný výběr postele… »

Jaké je dnes povlečení 2/2

Krepové povlečení Pokud jde o praktičnost, je krepové povlečení naprosto výtečné. Jeho silnou předností je to, že ač je tvořeno v jakémkoli vzoru, pak se dobře udržuje, protože se nemusí žehlit. Naprosto… »

Jaké je dnes povlečení 1/2

Podle velikosti Rozměrů dnešního povlečení je několik. Je to dáno především i přikrývkami, které jsou v klasických rozměrech, tedy jako standardní povlečení, za které lze považovat rozměr přikrývky 140… »

Jaké jsou dnes manželské postele 2/2

Společná matrace či každá zvlášť? Při výběru manželské postele lidé často řeší otázku, zda koupit jednu společnou matraci, anebo dvě zvlášť. Vyskytují se názory, kdy se jedna část matrace proleží více… »

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes konve…

Skalka kvety modre autor Pavel Hanzal (c).jpg

Nerezové konve na zalévání Speciální konve na zalévání z nerezu…

Jaké jsou dnes květi…

Zahrada tulipany volne autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče Tradicí jsou i plastové květinářce.…

Jaké jsou dnes konve…

Kvitka zlute autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové konvičky Pro domácí zalévání malých květináčků jsou…

Jaké jsou dnes květi…

Kvet cerveny autor Pavel Hanzal (c).JPG

Květináče podélné, do okna Kdo si potrpí na živé květiny, měl…