Jaké jsou dnes rošty do postele 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Pevné rošty

Postelové rošty jsou pak pevné, ať už jsou s lamelami pevnými, nebo pružnými. Tyto rošty snesou vysokou zátěž, a co se cenové dostupnosti týče, jsou jedny z nejlevnějších. Jsou vhodné prakticky pro kohokoli.


Polohovatelné rošty

Polohují se do potřebné polohy. Většinou je možné zvednout a nepolohovat část pod hlavou a pak druhou, která se pojí na oblast nohou. Vhodné je nepolohování pro čtení, nebo činnost na počítači a vhodné jsou polohovatelné rošty pro osoby nemocné.


Motorové polohovatelné rošty

Naprostým luxusem a postelovým roštem vhodným pro dlouhodobě nemocné, nebo osoby nějak omezené jsou motorové postelové rošty. Dopřávají maximální pohodlí i lidem, kteří se nemohou zvedat. Nejsou tak vázaní na pomoc z okolí a jednoduchým mechanizmem lze postel nastavit do požadované polohy. Motorové postelové rošty jsou luxusním zbožím, které je v cenové kategorii dost vysoko.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: ložnice, matrace, postel

 

Související články

Jaké je dnes povleče…

Krepové povlečení Pokud jde o praktičnost, je krepové povlečení…

Jaké je dnes povleče…

Podle velikosti Rozměrů dnešního povlečení je několik. Je to…

Jaké jsou dnes manže…

Společná matrace či každá zvlášť? Při výběru manželské postele…

Jaké jsou dnes manže…

Jednoduché a kvalitní Dřívější trend, který diktoval maximální…