Jaké jsou dnes rošty do postele 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Pevné rošty

Postelové rošty jsou pak pevné, ať už jsou s lamelami pevnými, nebo pružnými. Tyto rošty snesou vysokou zátěž, a co se cenové dostupnosti týče, jsou jedny z nejlevnějších. Jsou vhodné prakticky pro kohokoli.


Polohovatelné rošty

Polohují se do potřebné polohy. Většinou je možné zvednout a nepolohovat část pod hlavou a pak druhou, která se pojí na oblast nohou. Vhodné je nepolohování pro čtení, nebo činnost na počítači a vhodné jsou polohovatelné rošty pro osoby nemocné.


Motorové polohovatelné rošty

Naprostým luxusem a postelovým roštem vhodným pro dlouhodobě nemocné, nebo osoby nějak omezené jsou motorové postelové rošty. Dopřávají maximální pohodlí i lidem, kteří se nemohou zvedat. Nejsou tak vázaní na pomoc z okolí a jednoduchým mechanizmem lze postel nastavit do požadované polohy. Motorové postelové rošty jsou luxusním zbožím, které je v cenové kategorii dost vysoko.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: ložnice, matrace, postel

 

Související články

Jaké jsou dnes rošty…

Druhy postelových roštů Na posteli by se šetřit nemělo. V průměru…

Jaké jsou dnes manže…

Jednoduché a kvalitní Dřívější trend, který diktoval maximální…

Jaké jsou dnes manže…

Společná matrace či každá zvlášť? Při výběru manželské postele…

Jaké je dnes povleče…

Krepové povlečení Pokud jde o praktičnost, je krepové povlečení…