další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes závěsné květináče 1/2

Plastové květináče závěsné Nejčastěji prodávané jsou závěsné květináče plastové. Obecně plastové květináče jsou nejoblíbenější, protože jsou lehké, levné a jen tak se nerozbijí. Nepotřebují zvláštní… »

Jaké jsou dnes květináče do bytu 2/2

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých formátech, velikostech, provedení. Keramické květináče, jsou navzdory své křehkosti pořád oblíbené. Jsou totiž pevné a tak ne nepřeklápí,… »

Jaké jsou dnes květináče do bytu 1/2

Květináče podélné, do okna Kdo si potrpí na živé květiny, měl by doma mít podélné květináče. Ty se dobře umístí na parapet okna a rostliny tak mají přístup ke světlu, teplu a tak snáze rostou.… »

Jaké jsou dnes květináče na zahradu 2/2

Plastové květináče Tradicí jsou i plastové květinářce. Z důvodu, že je plast levný a prakticky se z něj dá vyrobit jakýkoli tvar, jsou tak plastové květináče hodně oblíbené. Styl květináčů z plastu… »

Jaké jsou dnes květináče na zahradu 1/2

Venkovní květináče betonové Pro zahradu, nebo zahrádku u restaurace jsou vhodné betonové květináče. Jsou ideálním řešením pro oddělení prostoru. Jejich nevýhodou je především to, že jsou obvykle… »

Jaké jsou dnes truhlíky 2/2

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech populární, protože se skvěle hodí k přírodním materiálům, nebo obecně přírodě, jako jsou zasazené rostliny. Dřevěné truhlíky mají svá úskalí,… »

Jaké jsou dnes truhlíky 1/2

Plastové Klasickými truhlíky, kterými snad disponuje každá zahrada, jsou platové. Je to především proto, že jsou lehké, levné a snadno se s nimi tak zachází. Dnešní trh však nabízí i jiné druhy… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 
 

Náš tip

tip2

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)
 

Související články

Jaké jsou dnes rošty…

Druhy postelových roštů Na posteli by se šetřit nemělo. V průměru…

Jaké jsou dnes závěs…

Lehké, jednoduché a dekorativní Závěsy v dnešní době již nejsou…

Jaké jsou dnes rošty…

Pevné rošty Postelové rošty jsou pak pevné, ať už jsou s lamelami…

Jaké jsou dnes květi…

Orchidej kvet detail autor Pavel Hanzal (c).JPG

Venkovní květináče betonové Pro zahradu, nebo zahrádku u restaurace…