další » poslední »
zobrazit
Jak udělat byt originální?

Když se nad tématem, jak udělat byt originální, zamyslíte, možná vás zrovna nic nenapadne. Přitom se nejedná zase o tak složité téma, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vybočit z uniformity bydlení… »

Vybíráme banku pro občana 3/3

Služby banky pro občana Nejen založení účtu a případné úvěry jsou pro zájemce o zřízení běžného účtu důležité. Zájemce může zajímat i mnoho jiných služeb, které banka nabízí – například… »

Vybíráme banku pro občana 2/3

Délka převodů peněz To, co mnoho lidí při výběru banky neřeší, je délka převodu peněz. Existují banky pro občany, které nabízí možnost převodu do cizí banky i v ten stejný den, popřípadě do druhého… »

Vybíráme banku pro občana 1/3

Služby zdarma Moderní a nové banky nabízí obvykle služby pro své klienty zdarma. Občas je to ale s otazníkem, protože někdy jsou zpoplatněny jiné služby. Ale jsou i takové banky pro občany,… »

Tapety dokážou zkrášlit váš domov

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí. Přitom možností, jak zkrášlit interiér, je mnoho. Jednou z nich jsou tapety. U nich již dávno neplatí, že by byly symbolem komunistického… »

Jaké jsou dnes závěsné květináče 2/2

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým, je závěsný květináč dřevěný. Finančně jsou sice dřevené závěsné květináče náročné na pořízení, ale stylově se hodí k chatám a chalupám,… »

Jaké jsou dnes závěsné květináče 1/2

Plastové květináče závěsné Nejčastěji prodávané jsou závěsné květináče plastové. Obecně plastové květináče jsou nejoblíbenější, protože jsou lehké, levné a jen tak se nerozbijí. Nepotřebují zvláštní… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 
 

Náš tip

tip2

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)
 

Související články

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes závěs…

Tresen kvetouci autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým,…

Jaké jsou dnes truhl…

Slamenky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové Klasickými truhlíky, kterými snad disponuje každá zahrada,…

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…