další » poslední »
zobrazit
Jak udělat byt originální?

Když se nad tématem, jak udělat byt originální, zamyslíte, možná vás zrovna nic nenapadne. Přitom se nejedná zase o tak složité téma, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vybočit z uniformity bydlení… »

Vybíráme banku pro občana 3/3

Služby banky pro občana Nejen založení účtu a případné úvěry jsou pro zájemce o zřízení běžného účtu důležité. Zájemce může zajímat i mnoho jiných služeb, které banka nabízí – například… »

Vybíráme banku pro občana 2/3

Délka převodů peněz To, co mnoho lidí při výběru banky neřeší, je délka převodu peněz. Existují banky pro občany, které nabízí možnost převodu do cizí banky i v ten stejný den, popřípadě do druhého… »

Vybíráme banku pro občana 1/3

Služby zdarma Moderní a nové banky nabízí obvykle služby pro své klienty zdarma. Občas je to ale s otazníkem, protože někdy jsou zpoplatněny jiné služby. Ale jsou i takové banky pro občany,… »

Tapety dokážou zkrášlit váš domov

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí. Přitom možností, jak zkrášlit interiér, je mnoho. Jednou z nich jsou tapety. U nich již dávno neplatí, že by byly symbolem komunistického… »

Jaké jsou dnes závěsné květináče 2/2

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým, je závěsný květináč dřevěný. Finančně jsou sice dřevené závěsné květináče náročné na pořízení, ale stylově se hodí k chatám a chalupám,… »

Jaké jsou dnes závěsné květináče 1/2

Plastové květináče závěsné Nejčastěji prodávané jsou závěsné květináče plastové. Obecně plastové květináče jsou nejoblíbenější, protože jsou lehké, levné a jen tak se nerozbijí. Nepotřebují zvláštní… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 
 

Náš tip

tip2

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)
 

Související články

Jaké jsou dnes květi…

Orchidej kvet detail autor Pavel Hanzal (c).JPG

Venkovní květináče betonové Pro zahradu, nebo zahrádku u restaurace…

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…