• 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
Tapety dokážou zkrášlit váš domov

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí. Přitom možností, jak zkrášlit interiér, je mnoho. Jednou z nich jsou tapety. U nich již dávno neplatí, že by byly symbolem komunistického… »

Jaké jsou dnes záclony 2/2

Geometrické vzory na záclonách Klasické bílé záclony se vzory jsou stále populární, každopádně v moderním pojetí neobsahují řady propletených vzorů. Naopak je zde hodně kladen důraz na jednoduchost a především… »

Jaké jsou dnes záclony 1/2

Jednoduchost je stěžejní Bohaté výšivky a ručně háčkované záclony jsou dneska spíše pro dobové interiéry. V dnešní době jsou záclony jednoduché, většinou i barevné, sladěné do tónu interiéru. Je to i tím,… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 2/2

Sedací souprava tvaru L Nejprodávanějšími sedacími soupravami posledních let jsou jednoznačně ty, tvaru „L". Jsou dostatečně velké, ale ne tolik, aby zabíraly většinu prostoru. Navíc nabízí variabilitu… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 1/2

Jednoduchost jako hlavní vlastnost Trendy v oblasti sedacích souprav jsou různé, mají však společného jmenovatele a to je jednoduchost. Tvary jsou v jednoduchém provedení, bez nějakého významného… »

Vybrané tipy do bytu a do domu

Hezky a komfortně vybavený byt nebo dům, to nejsou jenom příjemné sedačky, pohodlné postele, luxusní koupelna nebo krásný kuchyňský kout. Existuje mnoho dalších důležitých součástí interiéru a exteriéru,… »

Kusové koberce do obývacího pokoje

Rozhodli jste se pro inovaci Vašeho obývacího pokoji a nyní Vás čeká výběr kusového koberce, který by dopřál této společenské místnosti hřejivý dojem? Bohatou nabídku kusových koberců i nášlapy na schody… »

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes závěs…

Tresen kvetouci autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým,…

Jaké jsou dnes závěs…

Dlazba zamkova a dekorace autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče závěsné Nejčastěji prodávané jsou závěsné…

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…