• 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes záclony 2/2

Geometrické vzory na záclonách Klasické bílé záclony se vzory jsou stále populární, každopádně v moderním pojetí neobsahují řady propletených vzorů. Naopak je zde hodně kladen důraz na jednoduchost a především… »

Jaké jsou dnes záclony 1/2

Jednoduchost je stěžejní Bohaté výšivky a ručně háčkované záclony jsou dneska spíše pro dobové interiéry. V dnešní době jsou záclony jednoduché, většinou i barevné, sladěné do tónu interiéru. Je to i tím,… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 2/2

Sedací souprava tvaru L Nejprodávanějšími sedacími soupravami posledních let jsou jednoznačně ty, tvaru „L". Jsou dostatečně velké, ale ne tolik, aby zabíraly většinu prostoru. Navíc nabízí variabilitu… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 1/2

Jednoduchost jako hlavní vlastnost Trendy v oblasti sedacích souprav jsou různé, mají však společného jmenovatele a to je jednoduchost. Tvary jsou v jednoduchém provedení, bez nějakého významného… »

Vybrané tipy do bytu a do domu

Hezky a komfortně vybavený byt nebo dům, to nejsou jenom příjemné sedačky, pohodlné postele, luxusní koupelna nebo krásný kuchyňský kout. Existuje mnoho dalších důležitých součástí interiéru a exteriéru,… »

Kusové koberce do obývacího pokoje

Rozhodli jste se pro inovaci Vašeho obývacího pokoji a nyní Vás čeká výběr kusového koberce, který by dopřál této společenské místnosti hřejivý dojem? Bohatou nabídku kusových koberců i nášlapy na schody… »

8 tipů jak vypadá moderní obývací stěna 2/2

Tip 5: Stěna do moderních pokojů Moderní obývací stěna s LED osvětlením má futuristický vzhled doplněný úchytkami z PVC kovového vzhledu. V sestavě nechybí mnohé úložné prostory a nástavec na… »

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes konve…

Skalka kvety modre autor Pavel Hanzal (c).jpg

Nerezové konve na zalévání Speciální konve na zalévání z nerezu…

Jaké jsou dnes rošty…

Pevné rošty Postelové rošty jsou pak pevné, ať už jsou s lamelami…

Jaké jsou dnes konve…

Kvitka zlute autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové konvičky Pro domácí zalévání malých květináčků jsou…

Jaké jsou dnes závěs…

Japonské závěsy Populární se v posledních letech staly japonské…