Jaké jsou dnes sedací soupravy 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Sedací souprava tvaru L

Nejprodávanějšími sedacími soupravami posledních let jsou jednoznačně ty, tvaru „L". Jsou dostatečně velké, ale ne tolik, aby zabíraly většinu prostoru. Navíc nabízí variabilitu pro pohodlné usazení, ale i ležení díky prodloužené boční části. Tyto sedací soupravy jsou obvykle rozkládací, umožňují tak možný přechod na dočasné lůžko. Pohovky tvaru „L" jsou k dostání v různých rozměrech, jsou tak určeny i do menších místností.Jiné varianty sedacích souprav

Pokud je prostor větší, doporučují se ty ve tvaru „U". Umožní sezení pro mnoho osob a ve velkém prostoru se spolehlivě objemnost ztratí. Klasická křesla už také nejsou tolik často viděny, spíše taburety, které jsou součástí sedacích souprav. Taburety v dnešní době však nejsou již to, co dříve. Ale jedná se o velké plochy, které se dají snadno přesunout tam, kde jsou zrovna potřeba. Nahrazují tak křesla a mohou sloužit i jako podnožka nebo útočiště pro domácího mazlíčka. Taburetů je možno koupit většinou i více, pro velké rodiny je to tak sympatickou možností, aby všichni členové měli pohodlné místo při setkání.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: obývací pokoj, sedačka

 

Související články

Jaké barvy se hodí d…

Licovky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Otázka, jakou barvou vymalovat dětský pokoj je velmi důležitá.…

Nejoblíbenější samol…

Maska duch autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Květinový pokojík V dětském pokoji vždy vynikne něco…

Tipy a návod pro lep…

Další várka tipů a rád pro lepení tapet svépomocí. 5. Kvalitní…

Jaké jsou dnes psací…

Psací stůl dětský s polohovací deskou Tvořivé dítě potěší psací…