Jaké jsou dnes sedací soupravy 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Sedací souprava tvaru L

Nejprodávanějšími sedacími soupravami posledních let jsou jednoznačně ty, tvaru „L". Jsou dostatečně velké, ale ne tolik, aby zabíraly většinu prostoru. Navíc nabízí variabilitu pro pohodlné usazení, ale i ležení díky prodloužené boční části. Tyto sedací soupravy jsou obvykle rozkládací, umožňují tak možný přechod na dočasné lůžko. Pohovky tvaru „L" jsou k dostání v různých rozměrech, jsou tak určeny i do menších místností.Jiné varianty sedacích souprav

Pokud je prostor větší, doporučují se ty ve tvaru „U". Umožní sezení pro mnoho osob a ve velkém prostoru se spolehlivě objemnost ztratí. Klasická křesla už také nejsou tolik často viděny, spíše taburety, které jsou součástí sedacích souprav. Taburety v dnešní době však nejsou již to, co dříve. Ale jedná se o velké plochy, které se dají snadno přesunout tam, kde jsou zrovna potřeba. Nahrazují tak křesla a mohou sloužit i jako podnožka nebo útočiště pro domácího mazlíčka. Taburetů je možno koupit většinou i více, pro velké rodiny je to tak sympatickou možností, aby všichni členové měli pohodlné místo při setkání.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: obývací pokoj, sedačka

 

Související články

Jaké barvy se hodí d…

Licovky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Otázka, jakou barvou vymalovat dětský pokoj je velmi důležitá.…

Tipy a návod pro lep…

Další várka tipů a rád pro lepení tapet svépomocí. 5. Kvalitní…

Jaké jsou dnes sedac…

Recepce autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Jednoduchost jako hlavní vlastnost Trendy v oblasti sedacích…

8 tipů jak vypadá mo…

Panelak vchod autor Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Moderní obývací stěna Moderní obývací stěna je praktická…