Vybrané tipy do bytu a do domu

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Hezky a komfortně vybavený byt nebo dům, to nejsou jenom příjemné sedačky, pohodlné postele, luxusní koupelna nebo krásný kuchyňský kout. Existuje mnoho dalších důležitých součástí interiéru a exteriéru, které by nikdo neměl přehlížet. Vybrali jsme pro vás několik z nich. Které to jsou?


Žaluzie do interiéru

Levné žaluzie do interiéru se můžou stát praktickým a efektním doplňkem každé místnosti. Vyrábějí se:

  • vertikální žaluzie

  • horizontální žaluzie

Mezi nejčastěji používané materiály patří hliník a dřevo, přičemž záleží na stylu interiéru, který z nich je vhodnější. Je vhodné vybrat takové žaluzie, které dotvoří styl bydlení.
Vedle zastínění místnosti před Sluncem a nežádoucíma očima slouží žaluzie i ke zmírnění úniků tepla z místností v zimních měsících. K dispozici jsou v širokém spektru různých barev. Problémem nejsou ani netradiční rozměry, jelikož si můžete nechat vyrobit žaluzie na míru. A pokud by se vám žaluzie zalíbily, můžete si je pořídit i do exteriéru, tedy vně oken.

Rolety

Různé moderní rolety patří mezi další velmi oblíbený doplněk na okna a prosklené dveře. Také rolety se vyrábějí v různých barvách, ale čím dál více se mezi zákazníky prosazují rolety se vzorem. Vzorů je k dispozici také poměrně hodně. Proto nehrozí, že byste si z nich nedokázali vybrat.
Vedle klasických rolet z látky jsou hodně oblíbené bambusové rolety. Ty podporují pocit souznění s přírodou. Majitelé rodinných domů využívají i venkovní rolety, jenž navíc plní bezpečností funkci.

Toaletní stolky

Při nákupech různého nábytku při zařizování nového bydlení mnoho lidí zapomíná na toaletní stolky. Je to škoda, neboť se vyrábějí v krásných a elegantních tvarech, takže dokážou dodat interiéru velmi sympatický vzhled.
Navíc jsou praktické, jelikož si do nich můžete dát potřební osobní věci k líčení a k celkové kosmetické péči o obličej a tělo. Toaletní stolek navíc nemusí využívat jenom ženy, ale také pánové. Dávno je pryč doba, kdy muži o svůj vzhled nepečovali.

 


Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: bydlení, pr, rady a tipy

 

Související články

8 hlavních podmínek …

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Získání stavebního povolení Stavba rodinného domu, rekonstrukce…

Proč si pořídit čedi…

Plot dreveny plny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Čedičová dlažba je nesmrtelná Čedič je horninou -sopečnou…

Tipy jak na úklid do…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Dočišťování po povodních Po odpadnutí vody a po odstranění…

Na co si dát pozor p…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Lidé si často kupují nemovitost v exekuci kvůli její nízké…