interierweb.cz

Černá sametová trojmístná pohovka MICADONI Goct 240 cm

Tento unikátní výrobek Černá sametová trojmístná pohovka od známé společnosti Micadoni pohodlně seženete právě teď za nejnižší cenu. Právě lze objednat jen za 38 923 Kč.
EAN: 5903614749448
Černá sametová trojmístná pohovka MICADONI Goct 240 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
38 923

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky pohovce Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno z látkyjemným leskem. Luxusní samet je ideální volbou pro klidné večery s vaší drahou polovičkou nebo do komerčních prostor pro důležité schůzky. Elegantní a nadčasová pohovka se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.