další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes toaletní potřeby do koupelny 2/2

Rohové police a poličky V koupelně, zejména pak ve sprše a u vany, jsou vhodná místa pro umístnění rohových polic a poliček. Připevnění je různé, může jít jak o přilepení ke stěně, či navrtání police… »

Jaké jsou dnes toaletní potřeby do koupelny 1/2

Vše v jedné barvě a stylu Doplňky do koupelny, jako jsou kelímky na vody při čistění zubů, dávkovač tekutého mýdla, nebo podložka pro tuhé mýdlo, stojan na zubní kartáčky, se dnes pořizují většinou v jedné… »

Jaká jsou dnes umyvadla 2/2

Hranatá umyvadla mají styl Moderní jsou dnes i komplementy do koupelny, které jsou hranaté. Pokud tak je koupelna v tomto stylu zařízena, rozhodně by neměla mít umývadlo v jiném provedení. Hranatá umývadla… »

Jaká jsou dnes umyvadla 1/2

Moderní umývadlo je mísa Nepřeberné množství typů umyvadel zabrání snadnému výběru nerozhodným lidem. Kdo nemá předem určeno, jaký typ umyvadla chce do koupelny umístit, nebo obecně, v jakém stylu bude… »

Jaké jsou dnes záchody 2/2

Designové WC sedátko Více než barva samotné WC toalety, se dnes vybírá WC sedátko. Je možno použít klasické, jednoduché a plastové, na které je možno nalepit WC nálepku určenou přímo pro WC sedátko. Anebo… »

Jaké jsou dnes záchody 1/2

Bílá neomrzí asi nikdy Klasické toalety v bílé barvě stěží dokážou někoho překvapit. Bílá je nejen praktická pro WC mísy, ale také ukázkou čistoty. Přece jen je na bílé keramice vidět ihned nečistota.… »

Jaké jsou dnes sprchové kouty 2/2

Vanička sprchového koutu Nejen tvar, ale i provedení vaničky je nesmírně důležité zvážit při výběru. Nízké vaničky, prakticky ve stejné výšce jako podlaha jsou vhodné pro osoby s omezenou hybností, takže… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…

Jaké jsou dnes květi…

Kvet cerveny autor Pavel Hanzal (c).JPG

Květináče podélné, do okna Kdo si potrpí na živé květiny, měl…

Jaké jsou dnes závěs…

Tresen kvetouci autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým,…

Jaké jsou dnes květi…

Orchidej kvet detail autor Pavel Hanzal (c).JPG

Venkovní květináče betonové Pro zahradu, nebo zahrádku u restaurace…