Jaká jsou dnes umyvadla 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Moderní umývadlo je mísa

Nepřeberné množství typů umyvadel zabrání snadnému výběru nerozhodným lidem. Kdo nemá předem určeno, jaký typ umyvadla chce do koupelny umístit, nebo obecně, v jakém stylu bude ráz koupelny, ten se při výběru umyvadla podstatně zapotí. Protože moderních umyvadel je na trhu opravdu mnoho. Pokud ale kupující dává přednost posledním módním trendům, bude jeho volba pro umývadla, která vypadají jako mísy. Jsou umístěna na koupelnové skříňce a skutečně vypadají, jako pouhá místa umístěna na podložce. Barevné provedení může být klasické, tedy z bílé keramiky, anebo pak barvy méně tradiční, jako je černá, či zlatá.Průhledná umývadla zatím nenašla své uplatnění

Kdo si libuje v netradičních vzhledech a osobitých designech, pak může volit umývadlo z průhledného materiálu. Barevné provedení buďto čiré, nebo v kouřovém odstínu. Mohou se objevovat i jiné odstíny, každopádně tento typ umývadla je dost specifický a uzpůsoben pro tento vzhled by měl být i celkový design koupelny. Z praktického hlediska nutno podotknout, že se jedná o méně praktické umývadlo, protože byť nepatrný vodní kámen, nebo zaschlá voda budou na čirém a průhledném materiálu viděny jasně.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: koupelna

 

Související články

Jaké jsou dnes sprch…

Dekorace kameny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Podle rozměru a tvaru Základ k rozměru sprchového koutu…

Jaké jsou dnes světl…

Musle vzor autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Několik typů světel Do koupelny je možno vybírat světla s různou…

8 tipů podle čeho vy…

Kohoutek umyvadlo foto autor Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 5: Masážní hlavice Moderní sprchový kout nesmí postrádat…

8 tipů podle čeho vy…

Koupelna_pohled na umyvadlo_autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Materiál Kvalitní materiál je základem. Rámy se nejčastěji…