Jaká jsou dnes umyvadla 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Hranatá umyvadla mají styl

Moderní jsou dnes i komplementy do koupelny, které jsou hranaté. Pokud tak je koupelna v tomto stylu zařízena, rozhodně by neměla mít umývadlo v jiném provedení. Hranatá umývadla před pár lety prožila svůj boom, dnes už jsou viděna méně, ale stále o nich lidé uvažují. Hranatá umývadla mohou být jak čtvercové podstavy, nebo pak častěji obdélníkové.


Umyvadla pod koupelnovou deskou

Praktické jsou plochy okolo umývadla, zvláště pokud jsou rovné a po celé délce stěny, přičemž je umývadlo jakoby pod touto deskou. Nejsou zde tak ostré hrany, či hrany obecně a koupelnová deska spolu s umývadlem se lépe udržuje, vypadá velice stylově. Tato moderní umývadla však musí být zabudována a při výběru přímo určena spolu s deskou, která bude součástí plochy. To proto, aby se nevytvořila sebemenší skulinka.


Květ či slza

Dnešní moderní umývadla mohou mít o poněkud dost netradiční pojetí a to například tvaru rozkvetlého květu, nebo tvaru slzy. Desénové provedení je vskutku zajímavé, třeba i netradiční. Aby však komponent dobře zapadl do rázu koupelny, je zapotřebí před výběrem určit celkový vzhled koupelny. To je neméně důležitá akce, která musí být svébytně provedená. Bez toho bude koupelna působit neklidným dojmem.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: koupelna

 

Související články

Jaké jsou dnes sprch…

Vanička sprchového koutu Nejen tvar, ale i provedení vaničky…

Jaké jsou dnes světl…

Musle vzor autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Několik typů světel Do koupelny je možno vybírat světla s různou…

Jaká jsou dnes umyva…

Moderní umývadlo je mísa Nepřeberné množství typů umyvadel zabrání…

8 tipů podle čeho vy…

Koupelna_pohled na umyvadlo_autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Materiál Kvalitní materiál je základem. Rámy se nejčastěji…