Jaké jsou dnes toaletní potřeby do koupelny 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Rohové police a poličky

V koupelně, zejména pak ve sprše a u vany, jsou vhodná místa pro umístnění rohových polic a poliček. Připevnění je různé, může jít jak o přilepení ke stěně, či navrtání police do zdi. Jinou variantou připevnění police ke zdi koupelny je možnost přísavek. U nich je ale potřeba počítat s tím, že ne tolik dobře drží a mohou padat. Jsou však ideální variantou pro ty, co z nějakého důvodu nesmějí nebo nechtějí upevňovat něco přímo ke zdi.


Protiskluzná podložka do vany

Nejen pro starší občany, ale všechny, je ideální doplňkem do koupelny protiskluzná podložka. Gumová podložka se umístí na dno vany, a tak zabraňuje případným úrazům, které mohou vzniknout kluzkým povrchem. Protiskluzná podložka je k dostání v několika variantách, ale i barevném provedení. Existují i varianty do sprchy. Do většího sprchového koutu se však může pohodlně použít protiskluzná podložka do vany.


Suché ručníky

Ideální vlastností ručníku je to, že je suchý a stále vhodný k použití. Také je dobré, zvláště na cestování a přenášení například na koupaliště, pokud nezabere mnoho místa. Zdá se to být nemožné, ale pravdou je, že moderní ručníky z mikrovlákna přesně splňují uvedený popis. Jsou dobře skladné, nezaberou tolik místa jako jiné ručníky a navíc dobře sají. Snadno vysuší vlhká místa a přitom sám ručník není mokrý.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: koupelna

 

Související články

Jaká jsou dnes umyva…

Hranatá umyvadla mají styl Moderní jsou dnes i komplementy do…

8 tipů podle čeho vy…

Koupelna_pohled na umyvadlo_autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 1: Materiál Kvalitní materiál je základem. Rámy se nejčastěji…

8 tipů podle čeho vy…

Kohoutek umyvadlo foto autor Pavel Hanzal (c).jpg

Tip 5: Masážní hlavice Moderní sprchový kout nesmí postrádat…

Jaká jsou dnes umyva…

Moderní umývadlo je mísa Nepřeberné množství typů umyvadel zabrání…