Jaké jsou dnes záchody 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Bílá neomrzí asi nikdy

Klasické toalety v bílé barvě stěží dokážou někoho překvapit. Bílá je nejen praktická pro WC mísy, ale také ukázkou čistoty. Přece jen je na bílé keramice vidět ihned nečistota. Bílá WC mísa se hodí prakticky do jakékoli koupelny, nebo na samotnou toaletu. Barva se dobře kombinuje s jinými. Vybírat WC mísu je tak důležité podle sklonu odvodné trubice, podle zabudování ve stěně a tak dále. Moderní WC mísy jsou nejen klasického tvaru, ale objevují se i provedení hranaté, nebo naprosto kulaté. Uvedené tvary se pak následně dobře kombinují s designem koupelny, pakliže je ve stejném stylu.Nevídaná černá jako desingový prvek

Mimo klasické bílé keramické WC mísy, je možno na trhu vidět i barvy jiné. Šedá nebo béžová již nejsou tolik nevídané, i přesto, že lidé stále upřednostňují klasickou bílou. Existuje však i provedení toalety z barvy modré, červené či dokonce černé. To už je méně vídané a hodí se do interiéru, který je stylově navržen. Jinak může působit toaleta dost podivným, až záhadným dojmem.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: záchod

 

Související články

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes závěs…

Dlazba zamkova a dekorace autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče závěsné Nejčastěji prodávané jsou závěsné…

Jaké jsou dnes závěs…

Tresen kvetouci autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěný závěsný květináč Méně tradičním, zato velice zajímavým,…