Jaké jsou dnes záchody 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Designové WC sedátko

Více než barva samotné WC toalety, se dnes vybírá WC sedátko. Je možno použít klasické, jednoduché a plastové, na které je možno nalepit WC nálepku určenou přímo pro WC sedátko. Anebo druhou možností je koupit celé WC sedátko v zajímavém designu. Designéři šli v tomto ohledu opravdu daleko a dnes se běžně nabízí kousky, které jsou barevné, ale i se srdíčky, kameny, nebo pískem na pláži. Jsou WC sedátka neprůhledná, ale i průhledná, z pevných a odolných materiálů.


Podsvícení u WC může být zajímavé

Pokud je požadavkem mít skutečně netradiční WC, pak je jistou možností zabudovat podsvícení. Led světlo, které reaguje na pohyb je přímo určeno na mísy WC a má až 8 možných barev. Je určeno pro všechny typy toalet, je tak univerzální. Jde o jednoduchou krabičku, která se připevní na vnější okraj WC mísy a osvítí tak toaletu. Pořizovací cena není tolik vysoká a tak je podsvícení dostupné. Ideální pro rodiny s dětmi, které se učí na WC.


Bez opěrné nohy lze také pohodlně užívat

Tradiční WC mísa je zabudována na opěrné noze. Moderní způsob provedení toalet však dovoluje se oprostit od tohoto tradičního pojetí a mít tak WC mísu přímo zabudovanou do stěny, takže podlaha je zcela volná. Ideální pro kombinaci s bidetem, jejichž užívání se začalo pomalu rozvíjet i u nás. Pokud jsou WC mísa a bidet ve stejném provedení, působí příjemně a stylově.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: záchod

 

Související články

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes květi…

Zahrada tulipany volne autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče Tradicí jsou i plastové květinářce.…

Jaké jsou dnes truhl…

Slamenky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové Klasickými truhlíky, kterými snad disponuje každá zahrada,…

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…