další » poslední »
zobrazit
Jaké jsou dnes dřezy 2/2

Tvary kuchyňských dřezů Klasické kuchyňské dřezy zahrnují jak umyvadlo, čtyřúhelníkového půdorysu, s odkládací deskou vedle. Pro menší kuchyně, nebo atypické prostory však také existují přijatelné varianty,… »

Jaké jsou dnes dřezy 1/2

Nerezové dřezy jsou klasikou Kuchyňský dřez nemusí být jen fádní, nerezové. Na současném trhu je množství variant, které se dají aplikovat v kuchyních. Nicméně pravdou je to, že nerezový dřez je tím,… »

Jaké jsou dnes kuchyňské linky 2/2

Správné osvětlení V dnešní době se také klade důraz na správné osvětlení. V kuchyni tak nestačí jedno stropní světlo, a případně pár zářivek po stranách. Důležité je, mít osvětlenou celou pracovní plochu.… »

Jaké jsou dnes kuchyňské linky 1/2

Účelné především Moderní kuchyňské linky jsou především plně účelné. Mohou být v různém provedení a stylu, ale nejdůležitější je, že každé místo v kuchyni bude užitečně využito. Naštěstí jsou pryč doby,… »

Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 2/2

Chytrý hrnec Tefal Clipso+ Precision Chytré mechanizmy se nevyhnuly ani světu vaření. Tlakový hrnec značky Tefal je unikátní nejen při manipulaci, lze jej pohodlně otevřít jednou rukou, ale i díky vlastnostem.… »

Jaké jsou dnes in tlakové hrnce 1/2

Tlakový hrnec President od Tescomy Tlakový hrnec hojně používaly již naše babičky, protože jim to v mnohém usnadní práci. Není zapotřebí suroviny předem připravovat, tlakový hrnec obstará důležitou práci… »

Jaké jsou dnes rychlovarné konvice 2/2

Porcelánová konvice Sencor SWK 7001 Retro styl momentálně vládne a zvyšuje tak poptávku po výrobcích, které do toho staro-nového vzhledu zapadají. Porcelánová rychlovarná konvice značky Sencor s označením… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…

Jaké jsou dnes květi…

Zahrada tulipany volne autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče Tradicí jsou i plastové květinářce.…

Tapety dokážou zkráš…

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí.…

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…