interierweb.cz

Černé kožené lounge křeslo FLEXLUX QUEEN

Tento kvalitní výrobek Černé kožené lounge křeslo FLEXLUX od oblíbené značky Flexlux můžete koupit momentálně na webu trvale výhodně! Právě teď za cenu 43 990 Kč.
EAN: FX-10034000960010
Černé kožené lounge křeslo FLEXLUX QUEEN
Přejít do eshopu »
Značka: Flexlux
43 990

Lounge křeslo Queen značky Flexlux má trendy skandinávský design. Konstrukce křesla, čalounění i jeho jednoduché tvary jsou promyšleny do posledního detailu. Měkké polstrování koženého sedáku a chromovaná podnož zajišťují kromě nadčasového a osobitého vzhledu také maximální komfort. Křeslo je čalouněné pravou kůží Savoy. Savoy je hustá semi-anilinová hovězí kůže s vrchním zrnem. Tato exkluzivní kůže má hladký, pohodlný, přirozený omak a pocit. Kůže je vysoce odolná vůči skvrnám a vyblednutí. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem. Navíc je látka certifikována certifikací OEKO-TEX. Z tohoto křesla se nebudete chtít zvednout. Queen se díky svým odolným vlastnostem skvěle hodí i do komerčních prostor jako jsou hotelová lobby či kanceláře.

Pozn.: Podnožku lze samostatně dokoupit.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.