• 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
Tapety dokážou zkrášlit váš domov

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí. Přitom možností, jak zkrášlit interiér, je mnoho. Jednou z nich jsou tapety. U nich již dávno neplatí, že by byly symbolem komunistického… »

Jaké jsou dnes záclony 2/2

Geometrické vzory na záclonách Klasické bílé záclony se vzory jsou stále populární, každopádně v moderním pojetí neobsahují řady propletených vzorů. Naopak je zde hodně kladen důraz na jednoduchost a především… »

Jaké jsou dnes záclony 1/2

Jednoduchost je stěžejní Bohaté výšivky a ručně háčkované záclony jsou dneska spíše pro dobové interiéry. V dnešní době jsou záclony jednoduché, většinou i barevné, sladěné do tónu interiéru. Je to i tím,… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 2/2

Sedací souprava tvaru L Nejprodávanějšími sedacími soupravami posledních let jsou jednoznačně ty, tvaru „L". Jsou dostatečně velké, ale ne tolik, aby zabíraly většinu prostoru. Navíc nabízí variabilitu… »

Jaké jsou dnes sedací soupravy 1/2

Jednoduchost jako hlavní vlastnost Trendy v oblasti sedacích souprav jsou různé, mají však společného jmenovatele a to je jednoduchost. Tvary jsou v jednoduchém provedení, bez nějakého významného… »

Vybrané tipy do bytu a do domu

Hezky a komfortně vybavený byt nebo dům, to nejsou jenom příjemné sedačky, pohodlné postele, luxusní koupelna nebo krásný kuchyňský kout. Existuje mnoho dalších důležitých součástí interiéru a exteriéru,… »

Kusové koberce do obývacího pokoje

Rozhodli jste se pro inovaci Vašeho obývacího pokoji a nyní Vás čeká výběr kusového koberce, který by dopřál této společenské místnosti hřejivý dojem? Bohatou nabídku kusových koberců i nášlapy na schody… »

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes truhl…

Voskovky autor Pavel Hanzal (c).JPG

Dřevěné truhlíky Truhlíky ze dřeva se staly v posledních letech…

Jaké jsou dnes květi…

Hyacinty autor Pavel Hanzal (c).JPG

Keramické květináče Jsou jednoduché, ale i zdobené, v různých…

Jaké jsou dnes květi…

Zahrada tulipany volne autor Pavel Hanzal (c).JPG

Plastové květináče Tradicí jsou i plastové květinářce.…

Jaké jsou dnes truhl…

Slamenky autor Pavel Hanzal (c).jpg

Plastové Klasickými truhlíky, kterými snad disponuje každá zahrada,…