Tapety dokážou zkrášlit váš domov

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Nad otázkou, jak dodat bydlení šmrnc, si láme hlavu mnoho lidí. Přitom možností, jak zkrášlit interiér, je mnoho. Jednou z nich jsou tapety. U nich již dávno neplatí, že by byly symbolem komunistického stylu, kdy se nezajímavé a nepříliš kvalitní tapety lepily kam se dalo. Co tedy dnešní doba v tomto směru nabízí?


Tapeta na zeď ano, ale pouze lokálně

U tapet určitě zapomeňte na to, že byste si jimi vytapetovali celý interiér od shora až dolů. To by byl krok několik desítek let zpátky. Moderní trendy využívají tapety na zeď do interiéru tak, že slouží v podstatě jako obraz nebo velká fotografie. Jde tedy o zkrášlující prvek, který má dodat místnosti na zajímavosti nebo útulnosti. Proto jsou k dispozici například tyto náměty tapet:

  • růže, slunečnice a další květiny

  • různé motivy s mořem a mořským břehem

  • exotická zvířata

  • moderní a historické budovy

  • a mnoho dalších

Jejich motivy také dokážou vyloudit vzpomínku na krásnou dovolenou, kterou jste v minulosti prožili. Zkrátka a dobře, v podstatě každý si dokáže z moderních tapet na zeď vybrat.

Nezůstávejte jenom u zdi

Další velmi zajímavou možností jsou moderní tapety na dveře. V tomto případě se nejedná o celkové monotónní a jednobarevné otapetování dveří, které se používá k jejich renovaci. Tapety, o kterých zde hovoříme, jsou dekoračním prvkem. Můžete s nimi také vylepšit vzhled vašich dveří v interiéru, ale hlavně jde o to, aby místnost dostala díky nim šmrnc.

V případě těchto tapet jsou k dispozici také různé motivy, ale mezi nejoblíbenější patří různé geometrické, futuristické a abstraktní vzory. Ovšem pokud chcete tapetou polepit dveře v dětském pokojíčku, i v tomto případě na vás výrobci mysleli. Krásní papoušci, koně nebo u puberťáků hořící kytara určitě budou slavit úspěch.

Všechny výše zmíněné tapety si můžete koupit na internetu. Eshopy navíc mají obrovský výběr motivů, kterým kamenné prodejny nedokážou konkurovat. Navíc jsou k dispozici za zajímavé ceny.


Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách interierweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel interierweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách interierweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: perfektnitapety.cz

Štítky: pr, tapety, bydlení

 

Související články

Návod v 8 krocích na…

Vodovodni baterie autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Demontáž staré baterie Výměna vodovodní baterie za novou je…

Tipy a návod pro lep…

Další várka tipů a rád pro lepení tapet svépomocí. 5. Kvalitní…

Návod v 8 krocích na…

Zaskleny balkon autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

Nastavení antény Zapněte přístroje a do nastavování antény…

Na co si dát pozor p…

Plot dreveny plny autor foto Pavel Hanzal (c).jpg

3. Problémy s předáním a převodem nemovitosti Koupili…