interierweb.cz

Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Sardinia s šedou podnoží

Tento zlevněný produkt Hoorns Set šedé látkové zahradní od dodavatele kvalitních produktů Hoorns jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 100 169 Kč.
EAN: 8715322926724
Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Sardinia s šedou podnoží
Přejít do eshopu »
Značka: Hoorns
100 169

Díky designovému setu pohovky a stolku Sardinia si užijete maximální odpočinek a relaxaci i v exteriéru. V setu najdete pětimístnou pohovku a konferenční stolek. Nábytek je tvořen odolným, antracitově šedým, lakovaným hliníkem, který je doplněn odolným látkovým čalouněním Sunbrella šedé barvy. Desku konferenčního stolku a stolků bočních tvoří teakové dřevo, které disponuje certifikací FSC. Set se skvěle hodí do venkovních prostor i do zimní zahrady či interiéru.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.