interierweb.cz

Světle šedá kovová skládací židle Fermob Bistro

Tento unikátní produkt Světle šedá kovová skládací židle Fermob od společnosti s dlouholetou tradicí Fermob jde získat aktuálně na webu za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 1 877 Kč.
EAN: FB-0101-A5
Světle šedá kovová skládací židle Fermob Bistro
Přejít do eshopu »
Značka: Fermob
1 877

Celokovová židle Bistro je inspirována židlemi, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí této židle neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti. Naopak, model, který přestavuje společnost Fermob získal na vynalézavosti a veselosti. Židle Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z židle ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

 

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.