interierweb.cz

Černý dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus 260 x 100 cm

Zcela unikátní kus Černý dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus 260 od dodavatele kvalitních produktů Windsor & Co jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce v bezva akci. Právě teď jen za 35 014 Kč.
EAN: 5903614439080
Černý dubový jídelní stůl Windsor & Co Indus 260 x 100 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Windsor & Co
35 014

Jídelní stůl Windsor & Co Indus zaujme svou jednoduchou elegancí i industriálním stylem. Deska z dubové dýhy v černém dekoru vytváří společně s netradičně tvarovanou podnoží atraktivní celek, který se stane nejen ozdobou, ale především praktickým kouskem ve vaší domácnosti. Originálním designovým elementem je právě podnož, jež je vyrobená z černě lakovaného kovu. Zamilujete si její ostré geometrické tvary. Stůl se bude vyjímat v moderně zařízených domácnostech, ale i v komerčních prostorách, jakými jsou restaurační zařízení či hotely. 

Péče a čištění: Používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít stůl do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které nejsou vhodné pro dřevěné povrchy. Mohly by nevratně poškodit povrch. Dřevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavení tomuto faktoru může způsobit praskání dřeva, proto neumisťujte dřevěný nábytek do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou krby nebo radiátory. Také chraňte stůl prostíráním před horkými nápoji a jídly.