interierweb.cz

Šedá sametová podnožka MICADONI Ruby 93 x 93 cm

Tento nejprodávanější produkt Šedá sametová podnožka MICADONI Ruby 93 x 93 pocházející od značky Micadoni jde nakoupit ještě dnes extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 8 423 Kč.
EAN: 5903614635949
Šedá sametová podnožka MICADONI Ruby 93 x 93 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
8 423

Podnožka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze snadno odstranit rozlitou kávu nebo čaj během několika vteřin pomocí savého hadříku nebo papírové utěrky. Látka navíc prošla testem na cigarety, kdy je čalounění odolné proti tlení a vznícení. Podnožku Ruby doporučujeme spojit s pohovkami nebo lenoškou ze stejné kolekce, díky tomu si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat tím příjemné a útulné posezení podle svých představ.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.