interierweb.cz

Béžová bouclé pohovka do „U“ MICADONI Jodie 364 cm

Tento kvalitní a levný kousek Béžová bouclé pohovka do "U" MICADONI od dodavatele se skvělou pověstí Micadoni naleznete právě teď v nabídce trvale výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 63 148 Kč.
EAN: 5905389190487
Béžová bouclé pohovka do "U" MICADONI Jodie 364 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
63 148

Prostorná modulární rohová pohovka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Strukturovaná bouclé tkanina s pevnou, kroucenou vazbou vytváří vícerozměrný dojem. Velmi vysoká úroveň odolnosti proti oděru zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, díky tomu je vhodná i do komerčních prostor. Navíc obsahuje certifikát OEKO-TEX®. Polstrovaný tvar sezení s hlubokým sedákem vám umožní dokonalou relaxaci. Opřít se můžete o tvarované opěráky a široké područky, které vybízejí k nespoutanému lenošení. Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku. Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.