interierweb.cz

Světle hnědá koženková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Lenno, boxspring

Tento neodolatelný produkt Světle hnědá koženková dvoulůžková postel 180 od výrobce se skvělou pověstí Meise Möbel pohodlně nakoupíte na našich stránkách za super peníze. Výhodně za 34 580 Kč.
EAN: 4250278157159
Světle hnědá koženková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Lenno
Přejít do eshopu »
Značka: Meise Möbel
34 580

Dvoulůžkovou postel boxspring Meise Möbel Lenno si zamilujete již na první pohled. Stylové koženkové čalounění s prošíváním vytváří společně s kovovou podnoží atraktivní kontrast, díky kterému se postel stane dominantním prvkem v místnosti. Postel boxspring má jedinečnou vlastnostmatrace je součástí postele a není potřeba žádného roštu. Matrace je vysoká 20 cm a nabízí stupeň tuhosti H2, díky čemuž si můžete dopřát ten správný odpočinek. Matrace je 7 zónová s pružinovým jádrem s optimální přizpůsobivostí tělu a vynikající bodovou pružností, díky citlivým pružinám, které jsou jednotlivě všité do kapes. Postel Lenno skvěle vynikne v moderních interiérech.

Pozn.: Matrace je součástí postele. Postel nedisponuje úložným prostorem, ale v případě zájmu je možné postel objednat s úložným prostorem. V případě zájmu o jiný typ matrace či rozměr nás neváhejte kontaktovat. Vrchní matraci lze za příplatek (5 000-10 000 Kč vč. DPH) doobjednat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.