interierweb.cz

Královsky modrá sametová rohová pohovka MICADONI Greta 315 cm, pravá

Výjimečný a žádaný výrobek Královsky modrá sametová rohová pohovka MICADONI od dodavatele zboží Micadoni lze pořídit momentálně za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 57 753 Kč.
EAN: 5905389358054
Královsky modrá sametová rohová pohovka MICADONI Greta 315 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
57 753

Elegantní interpretace klasiky! Rohová pohovka Greta se vyznačuje nízkým a robustním sezením, které zajišťuje maximální pohodlí. Sametová tkanina s mírným leskem se vyznačuje vysokou odolností proti oděru. Látka navíc obsahuje technologii LIQUID BLOCKED. Tato technologie, způsobuje, že vylitá tekutina zůstává na povrchu a nevsákne se do vlákna tkaniny. Díky tomu lze pohovku vyčistit pouze pomocí hadříku nebo papírové utěrky. Tkanina prošla testem na cigarety, což znamená, že sezení je vhodné i do komerčních prostor. Řada Greta zahrnuje nejen rohové a klasické pohovky ale i křeslo či podnožky. Díky rozmanitosti této řady si můžete vytvořit kompletní sestavu obývacího pokoje ve skandinávském nebo minimalistickém stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.