interierweb.cz

Černý jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm

Velmi prodávaný produkt Černý jasanový kulatý konferenční od společnosti se zárukou kvality Teulat lze získat již dnes až neuvěřitelně levně. Nyní za 14 864 Kč.
EAN: 8435178376619
Černý jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Teulat
14 864

Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené z černě lakované jasanové dýhy, což stolku dodává na atraktivitě a originalitě. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů a obývacích pokojů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty ze stejnojmenné řady a získejte do svého interiéru dokonalou souhru stylového nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.