interierweb.cz

Zelená látková trojmístná rozkládací pohovka MICADONI SCALETA 219 cm se zlatou podnoží

Unikátní a žádaný produkt Zelená látková trojmístná rozkládací pohovka od odblíbeného výrobce Micadoni lze získat v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Nyní nakoupíte za 27 747 Kč.
EAN: 5903614472483
Zelená látková trojmístná rozkládací pohovka MICADONI SCALETA 219 cm se zlatou podnoží
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
27 747

Trojmístná pohovka Scaleta kombinuje pohodlí a jednoduchý design. Vyniká svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro nečekané hosty. Sedací část je čalouněná strukturovanou tkaninou, která je příjemná na dotek, velice odolná a nesoucí certifikát Oeko-Tex. Konstrukce pohovky je podtržena kovovou, zlatě lakovanou podnoží, která propůjčuje prvku nádech elegance. Díky atraktivnímu a zároveň jednoduchému vzhledu se Scaleta skvěle hodí do moderních interiérů.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.