interierweb.cz

Černá koženková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Lenno, boxspring

Hodně povedený kus Černá koženková dvoulůžková postel 180 od oblíbené značky se zárukou kvality Meise Möbel dostanete u nás teď za outletovou cenu! Teď v akci 34 580 Kč.
EAN: 4250278152710
Černá koženková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Lenno
Přejít do eshopu »
Značka: Meise Möbel
34 580

Dvoulůžkovou postel boxspring Meise Möbel Lenno si zamilujete již na první pohled. Stylové koženkové čalounění s prošíváním vytváří společně s kovovou podnoží atraktivní kontrast, díky kterému se postel stane dominantním prvkem v místnosti. Postel boxspring má jedinečnou vlastnostmatrace je součástí postele a není potřeba žádného roštu. Matrace je vysoká 20 cm a nabízí stupeň tuhosti H2, díky čemuž si můžete dopřát ten správný odpočinek. Matrace je 7 zónová s pružinovým jádrem s optimální přizpůsobivostí tělu a vynikající bodovou pružností, díky citlivým pružinám, které jsou jednotlivě všité do kapes. Postel Lenno skvěle vynikne v moderních interiérech.

Pozn.: Matrace je součástí postele. Postel nedisponuje úložným prostorem, ale v případě zájmu je možné postel objednat s úložným prostorem. V případě zájmu o jiný typ matrace či rozměr nás neváhejte kontaktovat. Vrchní matraci lze za příplatek (5 000-10 000 Kč vč. DPH) doobjednat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.