interierweb.cz

Hnědá sametová rohová pohovka MICADONI Lapis 278 cm, levá

Kvalitní a žádaný kus Hnědá sametová rohová pohovka MICADONI Lapis 278 cm, od známého předního výrobce Micadoni dostanete právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 51 641 Kč.
EAN: 5903614855156
Hnědá sametová rohová pohovka MICADONI Lapis 278 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
51 641

Pohodlně se usaďte do rohové pohovky Lapis od značky MICADONI! Sezení je inspirováno tradiční pohovku chesterfield. Typickými prvky je prošívané čalounění s knoflíkovým zdobením, rolovanými područkami, které dodávají pohovce noblesu a posledním znakem je soustružená podnož, která je vyrobena z lakovaného bukového dřeva. Komfortní pohodlí vám poskytnou nejen zaoblené područky ale i hloubka sedací části. Sametové čalounění je zhotoveno z kvalitní látky s měkkou texturou, která je potažena speciální ochrannou vrstvou zabraňující absorpci tekutin. Pohovka Lapis se stane výrazným kouskem každého interiéru v glamour nebo industriálního stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.