interierweb.cz

Woody Masivní dubová postel Luna II. 180 x 200 cm

Zlevněný produkt Woody Masivní dubová postel Luna II. 180 od značky se zárukou kvality Woody k dostání zrovna za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 35 612 Kč.
EAN: BED_LUNA_FABRIC_180
Woody Masivní dubová postel Luna II. 180 x 200 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Woody
35 612

Stylová postel Luna II. zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Díky kovové podnoži a zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Luna industriální vzhled.  Stylovým doplňkem je čelo čalouněné ekokůží, které posteli dodá atraktivitu. Pro nejlepší povrchovou úpravu byl použit přírodní olej, který je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc. Postel disponuje certifikací FSC. 

Pozn.: Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.