interierweb.cz

Modré sametové křeslo MICADONI Verna

Diskontní kus Modré sametové křeslo MICADONI od výrobce Micadoni jednoduše můžete sehnat právě zde za outletovou cenu. Výhodně za 31 987 Kč.
EAN: 5905389325728
Modré sametové křeslo MICADONI Verna
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
31 987

Křeslo Verna kombinuje pohodlí a ladný design. Celočalouněné provedení s čistými liniemi tvoří elegantní dojem, který vynikne v moderním nebo minimalistickém interiéru. Luxusní samet je ideální volbou pro klidné večery s vaší drahou polovičkou nebo do komerčních prostor pro důležité schůzky. Sezení je doplněno o designové prošívání, které činí křeslo jedinečným.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.