interierweb.cz

Šedá látková rozkládací podnožka Kave Home Lizzie 70 x 60 – 180 cm

Neodolatelný kousek Šedá látková rozkládací podnožka Kave Home Lizzie 70 x 60 - 180 od dodavatele kvalitních produktů Kave Home jednoduše získáte u nás teď za super peníze. Akční ceny již od 6 725 Kč.
EAN: 8433840565255
Šedá látková rozkládací podnožka Kave Home Lizzie 70 x 60 - 180 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Kave Home
6 725

Podnožka je velmi praktický, inteligentní a elegantní kousek nábytku. Je vhodnou variantou do místností, kde je potřeba využít každého volného prostoru. Šedou rozkládací podnožku Kave Home Lizzie lze využít při sezení, odkládání věcí ale i ležení. Třídílná matrace se snadno rozloží a poslouží jako lůžko pro Vaše hosty. Je tedy ideální variantou do malých bytů – obývacího nebo dětského pokoje, chodby ale i do společenských místností. Látkový potah je lehce snímatelný a obsahuje kapsy, které vytváří perfektní místo pro odložení vašeho inventářeDíky barevnému provedení je vhodná do každého interiéru, nemusíte se tedy bát ji zakomponovat do již zabydleného domova. 

Tip: Podnožku neumisťujte k přímým zdrojům tepla. Matraci se snažte každý týden odvětrávat a nedoporučujeme po ní chodit nebo skákat. Při čistění nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla, rozpouštědla. Rám čistěte vlhkým hadříkem. Potah doporučujeme prát za studena.