interierweb.cz

Šedá sametová dvoulůžková postel MICADONI Miley 140 x 200 cm s úložným prostorem

Zlevněný produkt Šedá sametová dvoulůžková postel MICADONI Miley 140 x originál od značky Micadoni lze pořídit v aktuální nabídce pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 29 234 Kč.
EAN: 5905389314814
Šedá sametová dvoulůžková postel MICADONI Miley 140 x 200 cm s úložným prostorem
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
29 234

Dvoulůžková postel Miley od značky Micadoni zaujme na první pohled elegantním křídlovým čelem, které zútulní a poskytne dostatečný komfort pro váš odpočinek. Postel je kompletně čalouněná měkkou sametovou látkou s jemným leskem, která doplní jakékoli barevné schéma a vnese do vaší ložnice moderní vzhled. Látka se vyznačuje vysokou odolností proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození, díky tomu je lůžko vhodné i do hotelových pokojů. Postel navíc nabízí úložný prostor, do kterého lze snadno uložit lůžkoviny, oblečení či jiné drobnosti. Pořiďte si tento skvostný kousek, který je v nabídce v šesti barvách a čtyřech velikostí. K lůžku doporučujeme zakoupit matraci od značky Micadoni.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.