interierweb.cz

Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI Leona 225 cm s černou podnoží, levá/pravá

Žádaný kus Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI Leona 225 cm s od značky se skvělou pověstí Micadoni můžete dostat zrovna dnes za výhodnou cenu! Akční cena od 32 592 Kč.
EAN: 5903614498599
Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI Leona 225 cm s černou podnoží
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
32 592

Vytvořte si obývací pokoj snů s rohovou pohovkou Leona od značky Micadoni. Její luxusní čalouněníkovová, černě lakovaná podnož přinese do vašeho interiéru čistý a moderní vzhled, o kterém jste vždy snili. Sametová potahová látka s jemným leskem, je nejen velmi příjemná na dotek ale navíc vykazuje vysokou odolnost proti oděru a snižuje riziko poškození. Sedací souprava je vyměnitelná, díky tomu si můžete vybrat tu stranu, která se do vašeho domova hodí nejlépe. Navíc lze během několika vteřin přeměnit pohovku na pohodlnou postel. Ať už sledujete televizi, lenošíte nebo potřebujete další místo na spaní, pohovka Leona zaručeně uspokojí všechny vaše potřeby!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.