interierweb.cz

Tmavě šedá sametová podnožka MICADONI Karoo s černou podnoží

Levný výrobek Tmavě šedá sametová podnožka MICADONI Karoo od oblíbené značky Micadoni lze koupit na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 9 029 Kč.
EAN: 5905389195925
Tmavě šedá sametová podnožka MICADONI Karoo s černou podnoží
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
9 029

Vylepšete svůj interiér elegantní podnožkou  Karoo. Na první pohled zaujme svým moderním designem, který získává díky černě lakované podnoži. Příjemné sametové čalounění s prošíváním dodává pdnožce jedinečný vzhled. Tkanina se značí vysokou odolností, díky tomu je podnožka vhodná i do komerčních prostor. Podnožka Karoo nabízí vkusný vzhled, který vynikne jak v malých, tak i větších prostorech vedle pohovek ze stejné kolekce. Je to útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.