interierweb.cz

Královsky modrá sametová dvoulůžková postel MICADONI Mamaia 140 x 200 cm s úložným prostorem

Žádaný produkt Královsky modrá sametová dvoulůžková postel MICADONI Mamaia 140 od naší známé značky Micadoni můžete koupit zde nyní opravdu výhodně. Výhodně za 26 976 Kč.
EAN: 5903614855019
Královsky modrá sametová dvoulůžková postel MICADONI Mamaia 140 x 200 cm s úložným prostorem
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
26 976

Pusťte do své ložnice kouzlo francouzské elegance! Dvoulůžková postel Mamaia od značky MICADONI vás zaujme svým vkusným vzhledem. Čelo s knoflíkovým prošíváním je čalouněno tkaninou imitující samet s jemným leskem. Látka je nejen příjemná na dotek, ale značí se vysokou odolností proti vznícení. Díky tomu je vhodná do hotelových pokojů. Postel vám díky vysokému čelu nabídne maximální pohodlí při sledování televize nebo čtení oblíbené knížky. Součástí postele je úložný prostor, do kterého můžete uložit vaše lůžkoviny. Pokud vás zaujal vzhled postele Mamaia, doporučujeme si prohlédnout sezení ze stejné kolekce. Tyto postele jsou dodávány s roštem, matraci můžete objednat dle vlastního výběru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.