interierweb.cz

Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud

Tento vynikající produkt Růžové sametové lounge křeslo od skvělého a známého výrobce Bold Monkey pohodlně získáte momentálně na webu za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 18 295 Kč.
EAN: 8718548045187
Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud
Přejít do eshopu »
Značka: Bold Monkey
18 295
Dechberoucí lounge křeslo Such A Stud značky Bold Monkey jen tak nepřehlédnete! Na první pohled si vás získá svým vytříbeným designem, který je inspirován stylem art deco a komfortními vlastnostmi. Kromě příjemného čalounění ze sametové látky v růžové barvě zaujme především dominantním a elegantním vzorem s motivem kosočtverců obíhajícím po obvodu opěradla a lakovanou kovovou podnoží ve zlaté barvě. Díky svěžímu konceptu a zmíněným vlastnostem se hodí prakticky do každého interiéru a designového prostředí. Také potěší přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je křeslo vhodné do domácího prostředí, a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod.
 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.