interierweb.cz

Šedá látková lenoška MICADONI Karoo 185 cm s černou podnoží, levá

Tento vynikající výrobek Šedá látková lenoška MICADONI Karoo 185 cm od přední značky Micadoni snadno můžete pořídit tady teď téměř zdarma. Nyní za 24 775 Kč.
EAN: 5905389196205
Šedá látková lenoška MICADONI Karoo 185 cm s černou podnoží
Přejít do eshopu »
Značka: Micadoni
24 775

Vylepšete svůj interiér elegantní lenoškou Karoo. Na první pohled zaujme svým moderním designem, který získává díky černě lakované podnoži. Příjemné texturované čalounění s prošíváním dodává lenošce jedinečný vzhled. Látka se značí vysokou odolností, díky tomu je lenoška vhodná i do komerčních prostor. Sezení je obohaceno polštářem, který zaručuje kvalitní komfort a propůjčuje vizuální měkkost. Lenoška Karoo nabízí elegantní vzhled, který vynikne jak v malých, tak i větších prostorech. Je to útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu. Navíc lze tento prvek kombinovat s dalším sedacím nábytkem z této řady.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.