interierweb.cz

Světle šedá látková trojmístná pohovka Softline Halo 242 cm

Unikátní a žádaný kousek Světle šedá látková trojmístná pohovka Softline od kvalitního výrobce Softline můžete dostat na našich stránkách nyní opravdu levně! Akční cena 90 919 Kč.
EAN: SL-2-435_2-436
Světle šedá látková trojmístná pohovka Softline Halo 242 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Softline
90 919

Čisté linie a jednoduchost designu jsou jemné, ale bližší pohled odhalí ještě více designových detailů, které dodávají pohovce Softline Halo velmi jedinečný charakter. Pohovka umožňuje kombinovat různé konfigurace. Pohovce lze totiž očalounit sedák a opěradlo zvlášť, díky čemuž si můžete pro každou část vybrat jiné čalounění a zajistit tak maximální originalitu výrobku. Hlavním rysem této moderní pohovky je robustní opěradlo, které dle designérů tak trochu připomíná svatozář. Opěradlo i sedák poskytnou dostatečné pohodlí nejen v soukromém sektoru, ale především v tom veřejném. Pohovka také vytváří dokonalé akustické odhlučnění, aniž byste se museli kamkoliv uzavírat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.