interierweb.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, Evening Onyx

Vynikající výrobek Vonná svíčka WoodWick loď, od značky se zárukou kvality WoodWick snadno můžete najít na našich stránkách teď za akční cenu. V současnosti za 790 Kč.
EAN: 5038581055077
Vonná svíčka WoodWick loď

Vonná svíčka WoodWick loď Evening Onyx přináší díky jedinečnému knotu zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Jedinečná kompozice jasmínového lístku, černé orchideje a santálového dřeva. Vzbuzuje pocity dosud skryté.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.