interierweb.cz

Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon II. 152 cm

Oblíbený a akční kousek Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka od společnosti s předním postavením na trhu Moebel Living jde sehnat momentálně na webu skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 10 011 Kč.
EAN: 4250243590042
Moebel Living Zahradní masivní akátová pohovka Ebigon II. 152 cm

Lavice Ebigon II. je krásná a variabilní pohovka vyrobená z masivního akátového dřeva v šedém odstínu. Tato pohovka je velmi pohodlným posezením, které lze snadno proměnit v prostorné lehátko jednoduchým položením loketních opěrek. Součástí pohovky jsou i polštáře ušité z látky nadčasového a velmi univerzálního šedého odstínu, díky kterému tato stylová a vysoce kvalitní lavice zapadne do každého interiéru. Pohovku Ebigon II. nejvíce využijete na terasách a v zimních zahradách, kde vám zpříjemní chvilky relaxace a odpočinku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.