interierweb.cz

Černá kožená podnožka ke křeslu FLEXLUX CLEMENT MEDIUM

Tento levný výrobek Černá kožená podnožka ke křeslu s pečetí kvality od značky Flexlux snadno můžete pořídit u nás za výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 13 228 Kč.
EAN: FX-280036000960101F
Černá kožená podnožka ke křeslu FLEXLUX CLEMENT MEDIUM
Přejít do eshopu »
Značka: Flexlux
13 228

Podnožka ke křeslu Clement značky Flexlux zaujme konstrukcí z ořechové dýhy, která vytváří ojedinělý bytelný základ celého systému. Tato robustní konstrukce v kombinaci s koženým čalouněním a hliníkovou podnoží vytváří atraktivní kontrast. Podnožka je čalouněná pravou kůží Savoy. Savoy je hustá semi-anilinová hovězí kůže s vrchním zrnem. Tato exkluzivní kůže má hladký, pohodlný, přirozený omak a pocit. Kůže je vysoce odolná vůči skvrnám a vyblednutí. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem. Navíc je látka certifikována certifikací OEKO-TEX. Křeslo disponuje 10 letou zárukou na mechanické části, díky čemuž získává na odolnosti a kvalitěClement se díky svým odolným vlastnostem skvěle hodí i do komerčních prostor jako jsou hotelová lobby či kanceláře.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.