interierweb.cz

Antracitově šedá látková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Milano, boxspring

Akční a ve slevě produkt Antracitově šedá látková dvoulůžková postel originál od výrobce Meise Möbel můžete najít u nás teď v akci! Právě nyní za skvělou cenu 44 950 Kč.
EAN: 4251710745705
Antracitově šedá látková dvoulůžková postel 180 x 200 cm Meise Möbel Milano
Přejít do eshopu »
Značka: Meise Möbel
44 950

Dvoulůžková postel boxspring Meise Möbel Milano představuje moderní pohodlnou postel pro váš spánek. Jemná látka čalounění a kovová podnož spolu tvoří jedinečné spojení, které do vašeho interiéru vnese eleganci a osobitost. Na první pohled postel zaujme nejen díky prošívání, ale také díky vestavěné LED pásce, která příjemně osvítí postel. Postel boxspring má jedinečnou vlastnostmatrace je součástí postele a není potřeba žádného roštu. Matrace je vysoká 20 cm a nabízí stupeň tuhosti H2, díky čemuž si můžete dopřát ten správný odpočinek. Matrace je 7 zónová s pružinovým jádrem s optimální přizpůsobivostí tělu a vynikající bodovou pružností, díky citlivým pružinám, které jsou jednotlivě všité do kapes.  Postel Milano skvěle vynikne v moderních interiérech.

Pozn.: Matrace je součástí postele. Postel nedisponuje úložným prostorem. V případě zájmu o jiný typ matrace či rozměr nás neváhejte kontaktovat. Vrchní matraci lze za příplatek (5 000-10 000 Kč vč. DPH) doobjednat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.